no deals

ים המלח – סגולות רפואיות

מי ים המלח והבוץ שבו ידועים בכל העולם בסגולותיהם הרפואיות לטיפול בבעיות נשימה, כאבי שרירים ומחלות עור. במרכזים הרפואיים, במכוני הספא, במרפאות ובבתי המלון בים המלח מציעים טיפולים לגוף ונפש. יתרונותיו של ים המלח כאזור מרפא נעוץ לא רק במלחים ובמינרלים, אלא גם באווירת ההתרגעות והשלווה שיש למבקרים במקום. תחושת החופש, הפינוק, המפגש עם תיירים מכל העולם, פעילויות הנופש והנוף הקסום - גם להם ערך ריפוי לא מבוטל.
לסגולותיו הרפואיות של ים המלח נוספו שימושים נוספים, בעיקר בתעשיות היופי והטיפוח. מוצרי קוסמטיקה טבעיים נרקחים מהמלחים ומהמינראליים המצויים במי הים ובבוץ הסובב אותו. המוצרים המצוינים של תעשיית הקוסמטיקה בים המלח מצליחים בעולם כולו, בין השאר גם תודות למגמה ההולכת וגוברת להעדיף חומרים טבעיים בתחומי טיפוח הגוף, הפנים והשיער, על פני חומרים כימיים סינטטיים.
איזור ים המלח, כאטרקציה תיירותית בעלת שם עולמי בפני עצמה, טומן בחובו את המפתח לחופשה מושלמת המספקת הרמוניה בין הגוף לנפש, בין אם באמצעות ספא בים המלח ובין אם בלינה במלונות המפוארים.
במקום הכי נמוך בעולם ניתן לגלות סגולות מרפא שאין להן אח ורע במקומות אחרים, ובד בבד להתפנק באתרי הנופש האיכותיים. מתקני הספא הייחודיים ייאפשרו לכם את לחוות את המרגוע שאותו אתם מחפשים ולצבור חזרה את האנרגיות שאבדו בעבודה ובשגרה.

מוצרי ים המלח
 מוצרי ים המלח מכילים בתוכם סגולות רפואיות מיוחדות, ששמם נפוץ בכל רחבי הארץ ועוד יותר בעולם. אם זה כדי להיטיב עם העור שלנו, למנוע סרטן ואפילו לתרום למערכת החיסונית של הגוף - מוצרים מים המלח נחשבים לסחורה איכותית משובחת.
אין אחד שלא מכיר את הסגולות הרפואיות המדהימות של ים המלח. השילוב הנדיר בין כמה פלאים שיצר הטבע העניקו למי הימה הזו ולמה שמסביבה תכונות שאין בשום מקום אחר. המיקום הנמוך וכמות המלחים האדירה לא רק שגורמים לנו לצוף במים, אלא גם עוזרים לרפא את הגוף. המלח נתפס כחומר מרפא פצעים. אם תפזרו כמה גבישים מלוחים על פצע פתוח, זה אמנם יכאב אך גם יחטא את הפצע ויעזור להחלמה מהירה יותר. במקום הנמוך ביותר בעולם, התכונה הזו קיימת בכל דבר - במים, בבוץ, בצמחים ואפילו על הסלעים. שימוש בתכונות האלו לטובת האדם היה רק עניין של זמן וכך 'נולדו' להם מוצרי ים המלח.  מוצרים מים המלח הינם טבעיים ולא כוללים כימיקלים ומכילים את כל אותם מינרלים שהגוף זקוק לו ומשלימים את מה שחסר לגוף.  בים המלח ישנם יותר מ 20 מינרלים המסייעים לגוף שלנו. זהו המקום היחיד בעולם שהמים שלו מציעים כמות כזו של מינרלים. מוצרי ים המלח מביאים אליכם הכל בחבילת קוסמטיקה אחת, כך שהחיסכון והאפקטיביות גדולים.
כיום, תעשיית המוצרים סביב ים המלח היא אדירה. סוגי התכשירים, המכשירים והטיפולים הקיימים היום כוללים בין השארמשחות וקרמים, מלחי אמבט, מסכות לאזורים שונים בגוף, מוצרי גילוח, סבונים ועוד.
מוצרי ים המלח מהווים חלק נכבד מענף הייצוא של ישראל ואת המוצרים המיוחדים הללו ניתן למצוא כמעט בכל מקום בעולם, אם זה בנקודות מכירה בקניונים או בחנויות המותג. 
רוצים לראות את הכל מקרוב? בואו לים המלח
זה שלנו, זה הרבה יותר קרוב ממה שזה נראה וזה מדהים. ממש מתחת לאפנו נמצא אחד מהפלאים הגדולים בעולם, אז למה שלא נגיע לראות אותו בגודל טבעי? תוכלו גם לתאם ביקור באחד מהמפעלים האחראים לייצור מוצרי ים המלח הללו ולראות את התהליך מקרוב. האטרקציות מסביב רבות ומעניינות אך מרתק מכולם הוא הים עצמו וסגולותיו.  מדהים לא פחות לראות איך כל הסגולות הללו נכנסות לשפופרת או קופסה של מוצרי קוסמטיקה ים המלח.